Hosanna screenshot 0

Age ratingPEGI-3
Cómo instalarla
1
Descarga y abre el archivo de instalación.
2
Unblock AptoideAptoide is a safe app! Just tap on More details and then on Install anyway.
3
Completa la instalación y abre Aptoide
app-card-icon
DetallesOpinionesVersionesInfo

Descripción de Hosanna

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Siedleckiej zaprasza do wzięcia udziału w projekcie Hosanna. Sprawdź swoją wiedzę wykonując zadania. Bądź pierwszy w rankingu!

Duszpasterstwo przygotowało 2 typy zadań: globalne oraz na mapie w postaci pinesek. Wykonując zadania zdobywacie punkty. Aby wykonać niektóre zadania trzeba wyjść z domu, złapać pinezki na mapie. W aplikacji można wybrać swój awatar, który można modyfikować oraz ukrywać dla innych użytkowników.

Do wyzwania można dołączyć się w każdym czasie. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji znajdziesz na www.jerychomłodych.pl

Youth Ministry of the Diocese of Siedlce invites you to participate in the Hosanna project. Test your knowledge by completing tasks. Be the first in the ranking!

Pastoral work has prepared two types of tasks: global and on the map in the form of pine trees. By completing tasks you earn points. To perform some tasks you have to leave the house, catch the pins on the map. In the application you can choose your avatar, which you can modify and hide for other users.

You can join the challenge at any time. You're welcome!

For more information, please visit www.jerychomłodych.pl

Hosanna - Versión 1.4.0

(05-06-2020)
Otras versiones
NovedadesCo nowego?- Dodaliśmy ranking sezonowy, który wyświetla zdobyte punkty w danym etapie gry- Dodaliśmy nowe typy zadań m.in spaceruj i odsłuchaj, spaceruj i przejdź- Poprawiono problem z pobieraniem plików dźwiękowych do odtwarzacza

¡Todavía no hay reseñas! Para escribir la primera, .

0 Reviews
5
4
3
2
1
Info Trust Icon
¡Buena app garantizada!Esta app ha pasado las pruebas de seguridad de virus, malware y otros ataques maliciosos y no supone ninguna amenaza.

Hosanna - Información de APK

Version de la app: 1.4.0Paquete: com.hosannafestival.app
Compatibilidad con Android: 7.1+ (Nougat)
Desarrollador:Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży SiedleckiejPolítica de Privacidad:http://projekthosanna.pl/regulamin.pdfPermisos:27